top of page

ARCHIMODUM

STUDIO

 

Archimodum Studio jest biurem projektowym działającym na rynku polskim i włoskim od ponad dziesięciu lat, zajmujemy się wykonaniem projektów architektonicznych dla średnich i dużych inwestycji, projektami wielobranżowymi dla mniejszych inwestycji oraz projektami wnętrz.
Biuro specjalizuje się w architekturze modularnej oraz projektach innowacyjnych , wymagających szczególnych rozwiązań.

​W poszukiwaniu eleganckich i ergonomicznych form oraz nowych i ciekawych rozwiązań przestrzennych, ciągle eksperymentujemy z architekturą, urbanistyką i designem.

ARCHIMODUM wchodzi w skład sieci biur projektowych, co pozwala na tworzenie różnych konfiguracji i jednostek projektowych, zdolnych do obsługi nawet najbardziej wymagających rodzajów inwestycji.

​NAGRODY:

2006 – Nagroda za najlepszą pracę dyplomową, Polska.

2006 – Nagroda dla „Wyróżniającego się Absolwenta Politechniki Poznańskiej” .

2010 – Zwycięzca międzynarodowego konkursu na Targach Designu w Mediolanie – Public Design Festival, Włochy

2010 – Hospitality Award – projekt hotelu modularnego, Włochy

2012 – Zwycięstwo w Konkursie na Opracowanie Koncepcji Architektoniczno-Krajobrazowej Ośrodków Rekreacyjno-Sportowych – Ministerstwo Sportu i Turystyki.

MICHAŁ RUCIŃSKI

Michal Rucinski urodzony w 1981 roku. Skończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Architektury i Planowania Przestrzennego na Politechnice Poznańskiej w 2006 roku. W latach 2003 - 2005 studiował we Włoszech na Wydziale Architektury na Politechnice w Mediolanie (Politecnico di Milano). Rozpoczął karierę zawodową we Włoszech, w Studiu Land S.r.l. w Mediolanie na stanowisku projektanta architektury, urbanistyki i krajobrazu. W 2007 dołączył do zespołu Studia Blast S.r.l. w Mediolanie na stanowisku kierownika projektu oraz projektanta w zespole rozwoju, innowacyjności i nowych technologii. Po nabyciu dziesiecioletniego doświadczenia zawodowego we Włoszech, od 2012 kontynuuje projektowanie architektoniczne w Archimodum Studio. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicy, wyróżniających się jakością rozwiązań oraz elegancją.

Mic_Profilo.jpeg

DANE KONTAKTOWE

BEZPOŚREDNI KONTAKT:

Tel: 0048 667 366 966  

Email: info@archimodum.com 

Al. Jana Pawła II 11/1322 

00-828, Warszawa

Ul. Roosvelta 89A

62-200, Gniezno

  • Archimodum Studio

Success! Message received.

bottom of page